Druk wielkoformatowy solwentowy i lateksowy


Drukarnia wielkoformatowa Grafcolor

Nasza drukarnia wielkoformatowa dysponuje 2 rodzajami drukarek wielkoformatowych:

 Ploter Ricoh Pro L5160e – druk w zastosowaniu technologii lateksowej daje możliwość druku na wielu rodzajach mediów: foliach, tkaninach, papierze, płótnie, mediach poliestrowych i innych. Dzięki zastosowaniu w farbach bazy wodnej otrzymujemy druk ekologiczny. Wydruki nadają się zarówno do użytku wewnętrznego jak i wewnętrznego. Posiadają wysoką trwałość i odporność na warunki atmosferyczne.
Dzięki dodatkowym opcjom tuszy w ploterze lateksowym RICOH Pro L5160e poszerzona jest gama kolorystyczna, umożliwiając precyzyjne odwzorowanie szerszej palety kolorów. Głowice drukujące Ricoh w trzyrzędowym układzie schodkowym pozwalają uzyskać najlepszą w swojej klasie prędkość druku.

– Roland VersaEXPRESS RF-640 – druk wielkoformatowy w zastosowaniu technologii solwentowej. Druk solwentowy można stosować wobec wszystkich podłoży z zawartością PVC. Praktyczne zastosowania tego typu druku to wszelkie wydruki wielkoformatowe. Jest idealny do druku grafiki wystawowej, banerów, plakatów, grafiki samochodowej oraz wielu innych. Atramenty solwentowe są odporne na działanie czynników atmosferycznych i na ogół nie wymagają dodatkowej laminacji. Wadą wydruków solwentowych jest mniejsza precyzja niż dla druku latekowego, co jednak przy druku wielkoformatowym nie stanowi większej przeszkody. Zaletą natomiast są czas oraz cena wydruku, które są znacznie niższe niż przy wspomnianym druku lateksowym.

W naszej drukarni wielkoformatowej przygotowujemy różnego rodzaju banery reklamowe, totemy reklamowe czy standy reklamowe – jest to możliwe dzięki technologii druku wielkoformatowego, który pozwala drukować na najróżniejszych podkładach. Maksymalna szerokość wydruku na naszych drukarkach to 158 cm.

TWORZYMY Z PASJĄ!

© 2022 GRAFCOLOR. Wszelkie prawa zastrzeżone.

ZŁÓZ ZAMÓWIENIE

  Wybierz produkt

  Wymiary projektu

  Rodzaj wydruku
  Druk wielkoformatowyDruk Offsetowy

  Dodaj plik

  X
  ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE