O nas

O nas – nadruki firmowe i usługi grawerowania w Grafcolor

Firma Usługowo-Handlowa „Grafcolor” s.c. istnieje na rynku w takim samym składzie od 1990 roku.  

Połączenie długoletniego doświadczenia z fachową wiedzą oraz bogatym parkiem maszyn zapewnia naszym klientom profesjonalne podejście oraz kompleksową obsługę na każdym etapie tworzenia reklamy. Naszym głównym rynkiem zbytu jest Częstochowa oraz okolicę. Niejednokrotnie jednak zdarzyło się nam wykonywać reklamy, które trafiały na rozmaite krańce Polski, od gór, aż po morze.

Widok  naszych realizacji nieustannie budzi w nas ogromną satysfakcję. Za równo tych wielkoformatowych, świecących szyldów, a także tych drobnych jak wizytówki, ulotki czy różnego rodzaju naklejki.

Często współpracujemy z innymi firmami reklamowymi, pomagając im wdrożyć czasem niezwykle złożone i skomplikowane projekty.  Takie przedsiębiorstwa mogą liczyć na rzetelną i długotrwałą współpracę z atrakcyjnymi ulgami. Bardzo cenimy sobie wspólną kooperację.

 

Usługi grawerowania i nadruki firmowe – kompleksowe usługi Grafcolor

Reklama jest branżą, w której pod szyldem Grafcolor działamy od ponad 30 lat, dlatego doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak niezwykle ważną rolę w dzisiejszym świecie pełni komunikacja wizualna. Profesjonalnie zaprojektowane i przygotowane elementy graficzne mają szerokie zastosowanie w marketingu, gdyż pozwalają wyróżnić się na tle konkurencji, przyciągnąć uwagę klientów i zbudować rozpoznawalność marki. Dlatego też towarzyszymy naszym klientom niemal na każdym etapie przygotowywania najwyższej jakości materiałów reklamowych. Siedziba firmy znajduje się w Częstochowie.

Kompleksowe i nowoczesne usługi dla firm – usługi grawerowania, nadruki firmowe

Specjalizujemy się w przygotowywaniu produktów drukowanych wszelkiego typu. Oferujemy nie tylko druk offsetowy płaski, przy pomocy którego wykonujemy materiały promocyjne takie jak wizytówki firmowe, ulotki reklamowe czy katalogi, lecz tworzymy również wydruki wielkoformatowe. Wycinamy także litery z samoprzylepnej folii, którą posiadamy również w regularnej sprzedaży – wycinanie liter z folii samoprzylepnej to usługa, po którą sięgają firmy, ale i osoby prywatne. Folia ta doskonale sprawdza się w reklamie zarówno wewnątrz budynków jak i na zewnątrz (np. na okna czy do oklejania pojazdów). Szczególnie polecamy wysokiej jakości folię ploterową Oracal 551, która gwarantuje nawet 8-letnią odporność na działanie promieni UV i czynników atmosferycznych, a także wariant bardziej ekonomiczny – folię Oracal 641.

W zakres naszej działalności wchodzi również grawerowanie laserem, pozwalające m.in. na bardzo precyzyjnie wykonywanie grawerów, nawet kilkumilimetrowych. Wykonujemy również lekkie, trwałe i łatwe w montażu litery przestrzenne 3D ze styroduru, wykorzystywane np. do przygotowywania logo marki zdobiącego wejście do lokalu, które będzie dobrze widoczne nawet z dużej odległości, a także reklamy świetlne – litery przestrzenne i kasetony reklamowe z podświetleniem LED, których trzon stanowi aluminiowy profil, zaś stronę ekspozycyjną – tworzywo plexiglas oklejone grafiką z wycinanej folii samoprzylepnej lub folii drukowanej cyfrowo.

Powierzone nam zlecenia realizujemy przy wykorzystaniu wysokiej klasy urządzeń, co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem pozwala nam osiągnąć najwyższą jakość finalnych produktów. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Dlaczego warto nam zaufać?

Doświadczenie

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz pracy z wieloma klientami, uzyskaliśmy bezcenne doświadczenie.

Jakość

Nasze doświadczenie oraz indywidualne podejście sprawiają, że nasi klienci są zawsze zadowoleni.

x

Poufność

zachowanie w tajemnicy wszystkiego, o czym dowiedziano się w związku z wykonywaniem czynności zawodowych

TWORZYMY Z PASJĄ!

© 2022 GRAFCOLOR. Wszelkie prawa zastrzeżone.

ZŁÓZ ZAMÓWIENIE

  Wybierz produkt

  Wymiary projektu

  Rodzaj wydruku
  Druk wielkoformatowyDruk Offsetowy

  Dodaj plik

  X
  ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE