Broszury i ulotki reklamowe

Ulotki reklamowe w dalszym ciągu stanowią ciekawe rozwiązanie w zakresie reklamy, szczególnie w przypadku firm lokalnych. To tania forma reklamy, która – odpowiednio przygotowana – przynosi zaskakująco pozytywne efekty. Oprócz konieczności zachowania spójności identyfikacji wizualnej z innymi materiałami promocyjnymi, takimi jak banery reklamowe, standy reklamowe czy reklama w Internecie, dobrze jest przy okazji wdrożenia ulotek reklamowych, zastosować jedno ze skutecznych narzędzi marketingowych, takich jak vouchery czy kupony rabatowe.

Ulotki reklamowe – wymiary i rodzaje papieru

Oferujemy ulotki drukowane przede wszystkim na kartonie kredowym i papierze offsetowym, ale jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb klienta.

Formaty od A3 do A6. Możliwość druku z uszlachetnieniem folią matową (zwiększa trwałość oraz nadaje subtelny, prestiżowy wygląd) lub błyszczącą (ożywia kolory i zwiększa trwałość).

Rodzaje papieru:

 • Kreda błysk/mat 90g
 • Offset 90g – Papier o gładkiej powierzchni i większej bieli niż zwykły papier ksero.
 • Kreda błysk/mat 130g – Papiery o mniejszej gramaturze są papierami, które sprawdzają się najlepiej w dużym kolportażu.
 • Kreda błysk 170g – Papiery kredowe o wyższych gramaturach często stosowane są do produktów, w których wymagana jest wysoka jakość materiału i odwzorowanie kolorystyczne.

TWORZYMY Z PASJĄ!

© 2022 GRAFCOLOR. Wszelkie prawa zastrzeżone.

ZŁÓZ ZAMÓWIENIE

  Wybierz produkt

  Wymiary projektu

  Rodzaj wydruku
  Druk wielkoformatowyDruk Offsetowy

  Dodaj plik

  X
  ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE