Usługa grawerowania laserem na materiałach reklamowych – Częstochowa i okolice

Technologia cięcia laserem CO2 to precyzyjne, powtarzalne wykonywanie detali. Umożliwia zrealizowanie zarówno jednego egzemplarza, jak i całej serii. Wycięte elementy nie wymagają dodatkowej obróbki. Znaki, które przejdą proces grawerowania laserem, są gładkie i błyszczące. Można wycinać zarówno elementy kilkumilimetrowe, jak i duże ograniczone wielkością urządzenia. Pole pracy naszego lasera ma wielkość 960 × 610 mm. Wycinamy i grawerujemy litery, cyfry, loga i wszelkie kształty stworzone w programach graficznych przez naszych grafików. Możemy zająć się również ich obróbką z powierzonych nam prac. Do wycinania konieczna jest grafika wektorowa. Przyjmujemy prace w formacie cdr, ai, eps, pdf.

Grawerowanie laserem na materiałach promocyjnych – oferta dla Częstochowy

Grawerowanie laserowe możemy przeprowadzić na różnorodnych tworzywach, np. na plexi, drewnie, papierze, gumie czy wielowarstwowych materiałach grawerskich.

Plexi, czyli polimetakrylan metylu ma gładką błyszczącą powierzchnię. Jej brzegi zachowują tę właściwość nawet po cięciu laserem. Jest materiałem odpornym na warunki atmosferyczne i promienie UV. Występuje w białym odcieniu, kilkunastu innych kolorach, a także w wariancie bezbarwnym o różnych grubościach. Plexi można grawerować i wycinać.

Grawerowanie laserem znajduje zastosowanie na tabliczkach przydrzwiowych lub znamionowych, prezenterach grawerowanych i innych materiałach reklamowych.

Profesjonalne wykonywanie graweru na terenie Częstochowy

Jeśli szukasz w Częstochowie specjalistów w dziedzinie grawerowania, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zajmujemy się tym fachem już od kilkudziesięciu lat. Zdobyte doświadczenie pozwala na zagwarantowanie najwyższej jakości usługi. W swojej pracy posługujemy się specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu możemy przede wszystkim precyzyjnie, ale również sprawnie wykonać dla Ciebie grawerunek. Zapraszamy do kontaktu z naszą wykwalifikowaną ekipą.

TWORZYMY Z PASJĄ!

© 2022 GRAFCOLOR. Wszelkie prawa zastrzeżone.

ZŁÓZ ZAMÓWIENIE

  Wybierz produkt

  Wymiary projektu

  Rodzaj wydruku
  Druk wielkoformatowyDruk Offsetowy

  Dodaj plik

  X
  ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE