Usługa grawerowania laserem na materiałach reklamowych

 

Technologia cięcia laserem CO2 to precyzyjne, powtarzalne wykonywanie detali. Umożliwia wykonanie jednego egzemplarza, jak i całej serii. Wycięte elementy nie wymagają dodatkowej obróbki. Znaki wycięte z plexi są gładkie i błyszczące. Można wycinać elementy kilkumilimetrowe, i duże ograniczone wielkością urządzenia. Pole pracy naszego lasera ma wielkość 960 x 610 mm. Wycinamy i grawerujemy litery, cyfry, loga i wszelkie kształty stworzone w programach graficznych przez naszych grafików, i z prac powierzonych. Do wycinania konieczna jest grafika wektorowa. Przyjmujemy prace w formacie cdr, ai, eps, pdf.

Grawerowanie laserem na materiałach promocyjnych

Laserem możemy wycinać tworzywa sztuczne plexi, drewno, papier, gumę, wielowarstwowe materiały grawerskie.

Plexi czyli polimetakrylan metylu ma gładką błyszczącą powierzchnię, i takie są też brzegi po cięciu laserem. Jest to materiał odporny na warunki atmosferyczne i promienie UV. Występuje w kilkunastu kolorach, białe i bezbarwne w różnych grubościach. Można ją grawerować i wycinać.

Grawerowanie laserem znajduje zastosowanie na tabliczkach przydrzwiowych, tabliczkach znamionowych, prezenterach grawerowanych i innych materiałach reklamowych.

TWORZYMY Z PASJĄ!

© 2022 GRAFCOLOR. Wszelkie prawa zastrzeżone.

ZŁÓZ ZAMÓWIENIE

  Wybierz produkt

  Wymiary projektu

  Rodzaj wydruku
  Druk wielkoformatowyDruk Offsetowy

  Dodaj plik

  X
  ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE