Grawerowanie tabliczek znamionowych

 

Tabliczki znamionowe.

Tabliczki znamionowe służą głównie do oznakowania maszyn, urządzeń AGD, skrzyń, sprzętów elektronicznych, ale również elementów wyposażenia biur, oznakowania środków trwałych. Jest tam informacja o producencie, modelu, podstawowych parametrach technicznych oraz numer seryjny maszyny. Wymóg stosowania oznaczeń wynika z przepisów polskich i europejskich i ułatwia identyfikację obiektu.

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wykonać szczegółowy projekt tabliczki.

Podstawowymi materiałami są:

Laminaty grawerskie
1. Dwuwarstwowy materiał grawerski Laserplply wykonany z akrylu i kolorowej folii wprasowanej na gorąco, z paletą kolorów i w trzech podstawowych grubościach 0,6mm, 0,8mm, 1,5mm, opcjonalnie 0,4mm, 3 mm. Do dyspozycji mamy powierzchnię 1220×610 mm. Doskonały materiał na tabliczki informacyjne na trofea, nagrody, oraz tabliczki znamionowe. Można również wykonać identyfikator, plakietkę grawerowaną z mocowaniem “żabką”, agrafką lub magnetycznie. W przykładzie identyfikator wykonany z laminatu złotego szczotkowanego.

2. Dwuwarstwowy materiał grawerski Lasertec. Wykonany z warstwy akrylu i kolorowej powłoki akrylowej o większej grubości niż laminat laserply. Ma większą odporność na zadrapania, w dużym stopniu na działanie chemikaliów i działanie promieni UV. Wystepuje w grubości 0,7mm, 1,5mm i 3,1mm. Materiał przeznaczony na tabliczki znamionowe, tabliczki informacyjne na zewnątrz, numerki szatniowe.

Blachy grawerskie
1. Blacha aluminiowa powlekana Alugraw.
Wystepuje w kilku kolorach matowych i błyszczących. Dostepne grubości to 0,5mm, 1mm, 1,5mm, 2,0mm, 3,0mm. Powierzchnia maksymalna 1000×500 mm. Najczęściej wybierany materiał na tabliczki znamionowe.

TWORZYMY Z PASJĄ!

© 2022 GRAFCOLOR. Wszelkie prawa zastrzeżone.

ZŁÓZ ZAMÓWIENIE

  Wybierz produkt

  Wymiary projektu

  Rodzaj wydruku
  Druk wielkoformatowyDruk Offsetowy

  Dodaj plik

  X
  ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE