Solidne wykonanie tabliczek znamionowych – oferta dla Częstochowy

Tabliczki znamionowe służą głównie do oznakowania maszyn, urządzeń AGD, skrzyń, sprzętów elektronicznych, ale również elementów wyposażenia biur. Mogą przydać się także w celu oznaczenia środków trwałych. Na tabliczkach znajduje się informacja przede wszystkim o producencie i modelu. Nie może zabraknąć na nich także noty wskazującej podstawowe parametry techniczne oraz zapisu uwzględniającego numer seryjny maszyny. Wymóg stosowania oznaczeń wynika z przepisów polskich i europejskich. Poza tym ułatwia identyfikację obiektu.

Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie wykonać szczegółowy projekt tabliczki.

Grawerowanie tabliczek znamionowych

Podstawowymi materiałami, które wykorzystujemy do wykonania tabliczek to:

Laminaty grawerskie

1. Dwuwarstwowy materiał grawerski Laserply.

Wykonany z akrylu i kolorowej folii wprasowanej na gorąco. Dostępny w różnych kolorach i w trzech podstawowych grubościach 0,6 mm, 0,8 mm, 1,5 mm, a także opcjonalnie 0,4 mm, 3 mm. Do dyspozycji mamy powierzchnię 1220 × 610 mm. Doskonały materiał na tabliczki informacyjne czy znamionowe, trofea i nagrody. Można również wykonać identyfikator, plakietkę grawerowaną z mocowaniem „żabką”, agrafką lub magnetycznie.

W przykładzie identyfikator wykonany z laminatu złotego szczotkowanego.

2. Dwuwarstwowy materiał grawerski Lasertec.

Wykonany z warstwy akrylu i kolorowej powłoki akrylowej o większej grubości niż laminat Laserply. Ma większą odporność na zadrapania oraz na działanie chemikaliów i promieni UV. Występuje w grubościach: 0,7 mm, 1,5 mm i 3,1 mm. Materiał przeznaczony na tabliczki znamionowe, tabliczki informacyjne na zewnątrz czy numerki szatniowe.

Blachy grawerskie

1. Blacha aluminiowa powlekana Alugraw.

Najczęściej wybierany materiał na tabliczki znamionowe. Występuje w kilku kolorach matowych i błyszczących. Dostępne grubości to: 0,5 mm, 1 mm, 1,5 mm, 2,0 mm, 3,0 mm. Powierzchnia maksymalna 1000 × 500 mm.

TWORZYMY Z PASJĄ!

© 2022 GRAFCOLOR. Wszelkie prawa zastrzeżone.

ZŁÓZ ZAMÓWIENIE

  Wybierz produkt

  Wymiary projektu

  Rodzaj wydruku
  Druk wielkoformatowyDruk Offsetowy

  Dodaj plik

  X
  ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE