Kasetony reklamowe LED

 

Elegancja i prostota to cechy reklamy podświetlanej w formie kasetonu. Ten nośnik informacji może przyjąć dowolny kształt, dostosowany do potrzeb klienta. Kaseton sprawdza się idealnie jako forma reklamowo-informacyjna zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Do podświetleń stosujemy żarówki energooszczędne LED w dowolnym kolorze. Reklam może zostać podświetlona w całości lub w wybranym miejscu.

Jesteśmy w stanie dostosować naszą ofertę bezpośrednio do klienta. Najczęściej spotykane rozwiązania to kaseton z ramą wykonaną z aluminiowych profili. Do frontu natomiast wykorzystuje się pleksi wyklejoną folią do podświetleń. Innym równie często spotykanym rozwiązaniem jest kaseton frezowany. Na front stosuje się wówczas płytę kompozytową DiBond na której frezowana jest treść reklamy, następnie dla efektu świetlnego te luki wypełnione są pleksi. Zalecamy aby wymiar reklamy nie przekraczał 3x2m. W przeciwnym razie widoczne będzie łączenie.

Aby nasz produkt był trwały i odporny na warunki zewnętrzne, stosujemy tylko najbardziej wytrzymałe komponenty. Sprawia to, że nasze kasetony cieszą oko przez naprawdę długi czas. Grafikę reklamową otrzymujemy w zależności od przyjętego rozwiązania, w formie liter przestrzennych lub wydruku na folii samoprzylepnej.

Za pomocą kasetonu można w bardzo skuteczny sposób zwrócić uwagę klientów. Jest to rozwiązanie które nie przytłoczy potencjalnego petenta ale przekaże mu niezbędny komunikat. Świetnie nadają się na witrynę sklepu.

W zależności od oczekiwań Klienta za każdym razem dobieramy technologię wykonania do jego potrzeb, a także do warunków panujących w finalnym punkcie montażu.

TWORZYMY Z PASJĄ!

© 2022 GRAFCOLOR. Wszelkie prawa zastrzeżone.

ZŁÓZ ZAMÓWIENIE

  Wybierz produkt

  Wymiary projektu

  Rodzaj wydruku
  Druk wielkoformatowyDruk Offsetowy

  Dodaj plik

  X
  ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE