Reklama na samochodzie

Reklama na samochodzie to bardzo skuteczna forma promocji własnej marki. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszej kadry pomożemy Ci na każdym etapie:

 – DOBÓR PROJEKTU, POMIAR

Grafika może obejmować dowolny element. Należy zaznaczyć, że aby reklama była skuteczna, nie musi być bardzo dorga. Wystarczy pamiętać o zawarciu podstawowych informacji, które powinny znajdować się na samochodzie firmowym. Mowa tu o logo, danych kontaktowych, krótkim opisie działalności oraz ewentualnie drobnej grafice nawiązującej do rodzaju prowadzonej działalności. Po ustaleniu wielości oraz umiejscowienia reklamy wykonujemy zdjęcia oraz pomiary konkretnego samochodu, na którym będzie znajdować się grafika. W porozumieniu z klientem wybieramy rodzaj oraz kolor folii wykorzystanej do oklejenia.

– PROJEKT

Projekt reklamy na samochód wykonujemy w programie graficznym CorelDraw. Projekt tworzony jest z uwzględnieniem wymiarów auta, koloru lakieru i wszelkich detali (linia cięcia, plastikowe elementy pojazdu itp.) oraz oczywiście preferencjami kontrahenta. Po przygotowaniu 2-3 wersji projektu, przedstawiamy go klientowi, który wybiera wariant i wskazuje ewentualne elementy do poprawy.

WYKONANIE

Wybrany projekt przyjęty do realizacji jest drukowany/wycinany w naszej firmie. Po wcześniejszym umówieniu się przystępujemy do oklejania. Dysponujemy dużym garażem, który umożliwia prace bez względu na warunki atmosferyczne.

PAMIĘTAJ – NIE WOSKUJ AUTA PRZED OKLEJANIEM !

TWORZYMY Z PASJĄ!

© 2022 GRAFCOLOR. Wszelkie prawa zastrzeżone.

ZŁÓZ ZAMÓWIENIE

  Wybierz produkt

  Wymiary projektu

  Rodzaj wydruku
  Druk wielkoformatowyDruk Offsetowy

  Dodaj plik

  X
  ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE