Reklama na samochodzie – oferta dla Częstochowy

Reklama na samochodzie to bardzo skuteczna forma promocji własnej marki. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszej kadry pomożemy Ci na każdym etapie realizacji tego przedsięwzięcia:

DOBÓR PROJEKTU I POMIAR

Grafika może obejmować dowolny element. Należy zaznaczyć, że skuteczna reklama na pojazdach nie musi być bardzo droga. Wystarczy pamiętać o zawarciu podstawowych informacji, które powinny znajdować się na samochodzie firmowym. Mowa tu o logo, danych kontaktowych, krótkim opisie działalności oraz ewentualnie drobnej grafice nawiązującej do branży przedsiębiorstwa. Gdy ustalimy wielkość reklamy na samochodzie, wykonujemy zdjęcia, a także niezbędne pomiary konkretnego auta, na którym będzie znajdować się grafika. W porozumieniu z Klientem wybieramy rodzaj oraz kolor folii służącej do oklejenia pojazdu.

PROJEKT

Projekt reklamy na samochód wykonujemy w programie graficznym CorelDraw. Jest on tworzony z uwzględnieniem wymiarów auta, koloru lakieru i wszelkich detali (linia cięcia, plastikowe elementy pojazdu itp.) oraz oczywiście preferencjami kontrahenta. Po przygotowaniu 2-3 wersji projektu, przedstawiamy go Klientowi, który wybiera wariant i wskazuje ewentualne elementy do poprawy.

WYKONANIE

Wybrany projekt przyjęty do realizacji jest drukowany/wycinany w naszej firmie. Po wcześniejszym umówieniu się przystępujemy do oklejania samochodu folią. Dysponujemy dużym garażem, który umożliwia prace bez względu na warunki atmosferyczne.

PAMIĘTAJ – NIE WOSKUJ AUTA PRZED OKLEJANIEM!

Reklama na samochodach dla firm z Częstochowy i okolic

Jeśli szukasz firmy, która fachowo zajęłaby się zrobieniem reklamy na Twój samochód, to polecamy skorzystanie z naszych usług. W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt, dzięki czemu masz gwarancję, że zlecenie zostanie wykonane na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych. Działamy na terenie Częstochowy.

TWORZYMY Z PASJĄ!

© 2022 GRAFCOLOR. Wszelkie prawa zastrzeżone.

ZŁÓZ ZAMÓWIENIE

  Wybierz produkt

  Wymiary projektu

  Rodzaj wydruku
  Druk wielkoformatowyDruk Offsetowy

  Dodaj plik

  X
  ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE